Insajderi i vjetër i NBA i Yahoo Sports Chris Haynes dhe shkrimtari i vjetër i NBA Vincent Goodwill u lidhën në podcastin Posted Up me Chris Haynes për të diskutuar raportimin e Chris për lojtarët e rinj të shquar që kalojnë në pjesëmarrjen në festimet All-Star – dhe pse ylli i Pelicans mund të jetë ai që shkëlqim në Atlanta.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu