Steve Nash flet për mënyrën se si heqja dorë nga 20 pikë larg xhiros, dhe goditjet e humbura bënë në Nets. James Harden dhe Jeff Green diskutojnë se si skuadra nuk e kishte atë kundër Mavs.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu