Rishtari i New York Knicks, Immanuel Quickley u takua me mediat të Enjten për të diskutuar dëmtimin e tij në pointer natën e hapjes, dhe trajneri Tom Thibodeau foli për nevojën që çdo lojtar në ekip të jetë gati për një mundësi për të hyrë në rotacion.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu