Xhazët mundën Spurs, 110-99. Rudy Gobert kryesoi Jazz me 24 pikë dhe 15 kërcime, ndërsa Bojan Bogdanovic shtoi 25 pikë në fitore. DeMar DeRozan shënoi 22 pikë dhe gjashtë asistime për Spurs në përpjekjen për humbjen. Jazz përmirësohen në 47-18 në sezon, ndërsa Spurs bien në 31-33.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu