RJ Barrett regjistroi një rekord të lartë në karrierë 32 pikë, së bashku me pesë kërcime, tre asistime dhe tre vjedhje Nike ndërsa mundën Thunder, 119-97. Julius Randle shtoi 26 pikë, 12 kërcime dhe 12 asistime të larta në karrierë në fitore, triple-dyfishin e tij të 2-të të sezonit dhe të 8-të në karrierën e tij. Al Horford shënoi 16 pikë dhe pesë kërcime për Thunder në përpjekjen e humbur. Knicks përmirësohen në 20-19 në sezon, ndërsa Thunder bie në 16-22.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu