James Harden dhe Russell Westbrook kombinohen për 64 pikë në Houston dhe fitimet e shtëpisë 117-111 kundër Minesotës.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu