Kur: 7:30 pasdite e enjte.

Ku: Kopshti Madison Square në New York City.

TV: Fox Sports Detroit-Plus.

Radio: WOMC-FM 104.3 (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

Rezultati i kutisë

[ The Free Press has started a new digital subscription model. Here’s how you can gain access to our most exclusive content. ]

Shënime lojë: Knicks dhe Pistons takohen për herë të dytë këtë javë; New York mundi Detroit, 109-90, të Dielën në Michigan. … Pistons mundi Toronto Raptors të Mërkurën prapa triple-dyshe nga Mason Plumlee dhe Dennis Smith Jr., i cili është përmirësuar vazhdimisht që kur tregtohej nga Knicks. … Knicks humbën ndeshjen e tyre të fundit ndaj San Antonio Spurs por janë 7-4 që nga blerja e Derrick Rose. …

Josh Jackson (sëmundje) dhe Jerami Grant (kuadrat i majtë) janë të dy jashtë për ndeshjen e dytë radhazi. Për Knicks, Rose (protokollet e shëndetit dhe sigurisë) është jashtë. … Kjo është finalja e pjesës së parë të sezonit; ‘Pistons’ orari i pjesës së dytë përmban një përfundim të rëndë në shtëpi.

SHIKIMI I Aksioneve: Rookie PG vazhdon ngjitjen ndërsa bie revole veteran

Përditëso: Pistons për të pritur tifozët duke filluar nga 17 Marsi vs Raptors; bileta në shitje të enjten

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose provoni këtë lidhje.

Ndiqni Shtypin e Lirë në Facebook dhe Cicëroj për më shumë lajme. Tyler Davis mund të kontaktohet në tjdavis@freepress.com ose në Twitter @TDavisFreep.

Abonimi juaj e bën të mundur punën si kjo. Merrni përmbajtje ekskluzive të pajtimtarit dhe më shumë ketu.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Rezultati i lojës Detroit Pistons vs New York Knicks: Azhurnime të drejtpërdrejta

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu