Kur: 8 pasdite

Ku: Arena Caesars e Vogël.

TV: Fox Sports Detroit.

Radio: 97.1 FM (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)

[ Want more Pistons news? Download our free mobile app on iPhone & Android! ]

Si të vini bast: Vizitoni Faqja BetMGM për një promovim.

Rezultati i kutisë

Shënime lojë: Pistons do të përpiqet të fshijë serinë e sezonit me Raptors. Detroit ka humbur katër të fundit dhe është në vendin e fundit në Konferencën Lindore. … Toronto ka fituar vetëm një nga 13 ndeshjet këtë muaj dhe fillimisht tregtoi çelësin Norman Powell, i cili ra 43 pikë në Pistons më parë këtë sezon.

VETEM SI BASHKU, KINDA: Si e mori rishtari Pistons Saben Lee pasionin e basketbollit nga babai i tij NFL

ATËHERË DHE TANI: Si ka ndryshuar jeta për ekipet kryesore sportive në Michigan që nga pandemia e COVID-19

[ The Free Press has started a new digital subscription model. Here’s how you can gain access to our most exclusive content. ]

Azhurnime të drejtpërdrejta

Një listë në Twitter nga freepsports

Nuk mund t’i shihni azhurnimet? Rifresko faqen ose shikoni ato në Twitter.

Ndiqni Shtypin e Lirë në Facebook dhe Cicëroj për më shumë lajme. Tyler Davis mund të kontaktohet në tjdavis@freepress.com ose në Twitter @TDavisFreep.

Abonimi juaj e bën të mundur punën si kjo. Merrni përmbajtje ekskluzive të pajtimtarit dhe më shumë ketu.

Ky artikull fillimisht u shfaq në Detroit Free Press: Rezultati i lojës Detroit Pistons vs Toronto Raptors: Azhurnime të drejtpërdrejta të shënimit

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu