Brooklyn Nets luaj Magjistarët e Uashingtonit të Dielën, dhe nëse po kërkoni të bëni disa hulumtime të basteve në minutën e fundit, jeni me fat! Ne do t’ju japim përhapjen më të fundit të pikëve, shanset e linjave të parave dhe numrin mbi-nën, si dhe informacionin që do t’ju duhet për të bërë bastin më të zgjuar BetMGM.

Këshilla e lojës në 7 pasdite dhe mund të shihet më PO dhe TV NBA.

Magjistarët janë pa Raul Neto (ijë). Në krye të Nic Claxton (tendinopatia e gjurit të djathtë) dhe Spencer Dinwiddie (Operacioni ACL), Brooklyn është pa James Harden (kontuzion i kofshës) të dielën. Iman Shumpert nuk është ende me ekipin, kështu që as ai nuk është në dispozicion.

Linjat, me mirësjellje të BetMGM

  • Përhapja e pikës: Rrjeta -6.5

  • Linja e parave: Rrjeta -250 / Magjistarët +200

  • Mbi-nën: 245.5

  • Props për shënimin e lojtarit: Kevin Durant 32.5 (-110 O / -115 U) – Kyrie Irving 27.5 (-105 O / -120 U) – Joe Harris 14.5 (-105 O / -125 U)

Vendosni bastet tuaja ligjore, sportive në internet në CO, IN, MI, NV, NJ, PA, TN dhe WV në BetMGM.

Këshilla dhe parashikime

Props-et e pikëve të Nets janë rritur mjaft BetMGM me Harden të padisponueshëm të Dielën. Mbingarkesa e pikës së Kyrie Irving është opsioni më i mirë midis tre të listuar më lart, por marrja përsipër e mbështetjes së pikëve të Kevin Durant është ende një bast i fortë.

Uashingtoni është paksa një rrëmujë tani. Brooklyn do ta fitojë këtë – dhe kopertina – mos bëj gabim. Sidoqoftë, mbingarkesa në këtë është paksa e lartë për tu prekur.

Parashikim: Rrjetet 126, Magjistarët 115

Ky post fillimisht u shfaq në NetsWire. Na ndiqni Facebook dhe Cicëroj!

Gannett mund të fitojë të ardhura nga referimet e audiencës në shërbimet e basteve. Dhomat e lajmeve janë të pavarura nga kjo marrëdhënie dhe nuk ka asnjë ndikim në mbulimin e lajmeve.





Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu