Gjatë çerekut të parë midis Warriors dhe Celtics, Kelly Oubre Jr përplasi një dunk të fuqishëm të denjë për poster mbi Daniel Theis.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu