Shkrimtari i Yahoo Sports NBA, Seerat Sohi prish thirrjet kryesore në thrillerin e së mërkurës në Jazz-76ers dhe shpjegon nëse Utah ka të drejtë të jetë në ndjenjat e tyre për të gjykuar këtë sezon.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu