Si të shikoni Kings vs. Raketa lojëra back-to-back online, në TV fillimisht u shfaq në NBC Sports Bayarea

Mbretërit do të mbyllin vitin 2020 dhe do të unazojnë në 2021 kundër të njëjtit kundërshtar.

Sacramento do të përballet James Harden dhe Houston Rockets të enjten në mbrëmje në Toyota Center. Pasi të kenë marrë pushimin e Vitit të Ri, Mbretërit dhe Raketat do të luftojnë përsëri të Shtunën pasdite.

Klubi i Luke Walton ka hapur sezonin 3-1 pasi shënoi fitore mbresëlënëse ndaj Phoenix Suns dhe Denver Nuggets. Mbretërit kanë qëlluar në të gjithë cilindrat të udhëhequr nga De’Aaron Fox, Buddy Hield dhe rishtarja mbresëlënëse Tyrese Haliburton.

Nga ana tjetër, Rockets, kanë filluar 0-2 dhe akoma po përpiqen të lundrojnë në kërkesën tregtare të Harden.

LIDHUR: Haliburton hap zjarr në drejtim të ekspertëve pas një loje tjetër mbresëlënëse

Ja se si t’i shikoni të dy Kings vs Rockets në internet dhe në TV:

Lojë 1

Kur: E enjte, 31 dhjetor në orën 7 pasdite ET / 4 pasdite PT (Kings Pregame Drejtpërdrejt në 3:30 pasdite PT)

TV: NBC Sports California

Transmetim i drejtpërdrejtë: Aplikacioni MyTeams

Lojë 2

Kur: E shtunë, 2 janar në 5 pasdite ET / 2 pasdite PT (Kings Pregame Drejtpërdrejt në 1:30 pasdite PT)

TV: NBC Sports California

Transmetim i drejtpërdrejtë: Aplikacioni MyTeamsSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu