Dy herë kampion i NBA dhe brenda analistit të NBA Kenny “The Jet” Smith bashkohet me The Putback me Ian Begley për të diskutuar se çfarë duhet të bëjnë Knicks me zgjedhjen nr. 8 dhe pse ekipi ka luftuar për të tërhequr talentet e nivelit të lartë. Plus, Kenny ndan disa histori rreth Brenda grupeve të NBA Shaquille O’Neal dhe Charles Barkley.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu