Forsberg: Renditja e 10 dysheve më të mira në NBA fillimisht u shfaq në NBC Sports Boston

Boston Celtics kanë një nga dyshet më të reja interesante në NBA.

Jayson Tatum dhe Jaylen Brown të dy kanë luajtur në një nivel All-NBA gjatë tremujorit të parë të sezonit 2020-21. Por ku renditet tandemi i Bostonit në hierarkinë e ligës? Le të shkojmë në stilin NBA Jam dhe të zgjedhim tandemët më të mirë me dy burra në ligën e faktorizimit në rezultatet e hershme nga fushata aktuale.

Klikoni për renditjen tonë në 10 dyshet kryesore të NBASource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu