Boston Celtics rezerva e vitit të dytë roje Carsen Edwards ndoshta dëshiron që ai të kishte gjetur një fjalëkalim më të mirë për llogarinë e tij në Twitter tani.

Ne jemi duke supozuar se produkti Purdue u hak duke pasur parasysh llogarinë e tij duke postuar disa, a duhet të themi videos video jashtëzakonisht grafike me disa kënde veçanërisht të ngrohta për të drejtën e tij në Twitter, shumë grafike për të përshkruar në detaje në këtë faqe. Të jeni të sigurt, ata bëjnë Golden State Warrior Draymond Green’s Fatkeqësia e mediave sociale duket mjaft e butë në krahasim. Dhe ndërsa kërkesa e zakonshme për biseda të papritura të të rriturve ose media që bëjnë rrugën e tyre drejt burimeve të mediave sociale deri në Ray Allen ka qenë që lojtari në fjalë është hakuar, duket se ka të ngjarë që këtu të jetë rasti.

Edhe akoma, Twitter kishte një ditë në terren duke u përpjekur të kuptonte postimet jashtë karakterit për Edwards (dhe e vërteta duhet thënë shumica e njerëzve në uebfaqen e njohur të mediave sociale) – një kampionim i disa prej gërmimeve më të mira që mund të gjenden në tema e ngulitur sipër dhe poshtë.

Dhe ne menduam se ato video të tjera që Jaylen Brown ka postuar ishin të turpshme!

Të ngjashme

Celtics Lab 26: COVID, përpjekjet për grusht shteti dhe NBA javën e kaluar

Pamja statistikore e Celtics: A ka më në fund një stol Bostoni?

Celtics largojnë Magjinë, fitojnë 124-97 pas një ndërprerje paraprake gjatë një jave

SHIKO: Tacko Fall rrinë një kërcyes të thellë, pastaj driblon-drejton një shtëpi të skuqur

Listë

A mundet që marrëveshja James Harden të hapë objektiva të tjerë tregtarë për Boston?

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu