Ballia Basketboll

Basketboll

Joel Embiid i kushton një nderim të jashtëzakonshëm Kobe Bryant për ndeshjen e parë...

Embiid i kushton një nderim të jashtëzakonshëm Kobe përpara Sixers-Lakers që u shfaq fillimisht Filadelfia NBC Sports Gjashtëkëndësh dhe Lakers janë vendosur të largohen për herë të parë në sezonin e rregullt 2020-21 të Mërkurën, një përplasje e...

Parashikimi, përhapja e pikëve, shanset, mbi / nën, zgjedhjet e basteve (27 janar)

Jerami Grant dhe Detroit Pistons vizitoni Cleveland për të luajtur Collin Sexton dhe Kavalierë të mërkurën në mbrëmje, dhe nëse po kërkoni të bëni disa hulumtime të basteve në minutën e fundit, jeni me fat! Ne do...

Nivelet GPP të NBA: E Mërkurë 1/27

Mirësevini në artikullin NV GPP Pivots, ku do të kërkojmë të zbulojmë disa lojëra të fshehta të DFS-së larg zgjedhjeve të njohura. Këto rekomandime zakonisht janë mallra me rrezik / shpërblim që duhet të përdoren në turne...

Patrick Williams i Bulls ende lufton me dimrin e parë të Çikagos

Para se të hartohen nga Biletat e Çikagos, Patrick Williams nuk kishte qenë kurrë në Qytetin me Erë më parë. Eshtë e panevojshme të thuhet, dimri i tij i parë në Çikago ka qenë një përvojë iluminuese,...

Lojë Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers: Koha, TV, më shumë informacion

Kur: 7 pasdite e mërkurë.Ku: Shtëpia në terren e hipotekave të raketave në Cleveland.TV: Fox Sports Detroit.Radio: 97.1 FM (Bashkëpunëtorët e radios Pistons)• Rezultati i kutisëShënime lojë: Pistons humbën ndaj Cavaliers në hapjen e shtëpisë në kohën shtesë...

Pesë tregti që New Orleans Pelicans mund të bëjnë me Lonzo Ball

Të martën, Shams Charania i Athleticit raportoi se New Orleans Pelicans thuhet se janë duke dëgjuar ofertat në roje Lonzo Ball. Vendosur për kufizoi agjensinë falas këtë jashtë sezonit pasi nuk ra dakord për një zgjatje para...

Gobert shkëlqen ndërsa tubimi i Utah Jazz kaloi New York Knicks 108-94

SALT LAKE CITY (AP) - The Utah Jazz u mbështetën në mbrojtjen e tyre të fortë për të mbajtur gjallë serinë e tyre të fitoreve.Rudy Gobert kishte 18 pikë, 19 kërcime dhe katër goditje të bllokuara dhe Jazz...

Hassan Whiteside i Kings ‘në mënyrë gazmore ka disa çështje me Tyrese Haliburton

Çdo skuadër në NBA me sa duket ka nevojë për një ose dy lojtarë që mund të ndihmojnë në lehtësimin e humorit dhe të ofrojnë lehtësim të humorit dhe komedisë gjatë gjithë një sezoni.Me Sacramento Kings, Hassan Whiteside...

Gardiani i Trail Blazers Gary Trent Jr. lëshoi ​​paralajmërim të shpejtë nga NBA

Gary Trent Jr. lëshuar paralajmërim flopping nga NBA fillimisht u shfaq në NBC Sports NorthwestNBA ka lëshuar një paralajmërim për Portland Trail Blazers roje Gary Trent Jr. i cili u bë virale të hënën në mbrëmje pasi...

Lumenjtë Austin të Knicks reflektojnë në trashëgiminë e Kobe Bryant

Garat e Austin Rivers Jordan Clarkson qëlluanNdërsa e marta shënon një vjetorin e vdekjes tragjike të Kobe Bryant, bota e sporteve vazhdon të vajtojë dhe të kujtojë legjendën e NBA.Përfshihen ata që kujtojnë Bryant të Martën Lumenjtë Austin...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ