Ballia Sport Today

Sport Today

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Kai Havertz

Kriza e koronavirusit zvogëlon shpenzimet e transferimit në nivelet e vitit 2017

Tregu i Transfertave Statistikat tregojnë ndikimin e pandemisëKai Havertz EFETshpenzimet e transferimit në vitin 2020 u ulën në nivelet e vitit 2017, duke theksuar ndikimin e COVID-19 në futbollin profesionist në Evropë. Pandemia ka përmbysur trendin e rritjes së...

Naushad Moosa: Pratik Chaudhari nuk i përshtatet stilit të lojës së Bengaluru FC

Trajneri i përkohshëm i Bengaluru FC mbrojti formën e Gurpreet Singh Sandhu, i cili erdhi për kritikë për performancën e tij kundër Kerala Blasters FC BengaluruNaushad Moosa shpjegoi vendimin e tij për t'i dhënë Fran...
Vitinha Wolves TEAMtalk

Vitinha çudia e grevës shtyn poshtë Wolves para Chorley në FA Cup

Një goditje mahnitëse nga Vitinha provoi ndryshimin e vetëm pasi Wolves doli nga jo-League Chorley 1-0 për të arritur në raundin e pestë të FA Cup. I riu portugez shënoi me një përpjekje të fuqishme, të largët nga distanca,...
The post-Alcoyano survey results: Zidane should go but the players are to blame

Real Madrid – La Liga: Rezultatet e sondazhit pas Alcoyano: Zidane duhet të shkojë,...

Real Madrid - La Liga Lexuesit e MARCA votojnë për çështjet e klubitReal Madrid tifozët besojnë se Zinedine Zidane duhej të ishte larguar nga klubi pasi mbikëqyri disfatën e tyre me 2-1 ndaj Alcoyano në Copa del Rey.Dalja...
90min

Renditjet Definitive të Fuqisë së Lojtarëve Evropianë në 90min 2020/21: Java 13

Ne kurrë nuk kemi një javë të qetë, apo jo?Real Madrid dhe Chelsea janë kthyer në krizë, Liverpool ka harruar se si të shënojë dhe Juventus mund ose nuk mund të jetë mbeturinë. Kështu që po, ka...
Al-Khelaifi, Neymar and Mbappe

Kriza e PSG: A mund të qëndrojnë së bashku Neymar dhe Mbappe? “

Lidhja 1 Humbjet e parashikuara prej 204 milion euroAl-Khelaifi, Neymar dhe Mbappe Tai pandemia e koronavirusit po prek të gjithë, duke përfshirë klube të pasura të futbollit si Paris Saint-Germain. Kampionët e Ligue 1 kanë paraqitur një...

Shtegtari i ISL Jackichand Singh ribashkohet me Sergio Lobera për të ndjekur titullin

Jackichand di një ose dy gjëra për lëvizjen nga një klub në tjetrin ... Që nga viti 2014, Jackichand Singh ka luajtur për tetë skuadra dhe kjo përfshin pesë Superliga indiane (ISL) klube. Nëse...
Frank Lampard Chelsea TEAMtalk

Lampard ndryshon shpejt transferimin e Chelsea për të adresuar çështje të kushtueshme

Frank Lampard e ka kthyer vëmendjen e tij nga sulmi në mbrojtje në afatin kalimtar, me bosin e Chelsea tani i etur për të forcuar vijën e tij të prapme. Kjo është sipas një raporti në Evening Standard...

Kampioni F1 2009 Button për t’u kthyer në Williams si këshilltar i vjetër |...

Jenson Button do të kthehet te Williams në 2021 si këshilltar i vjetër pasi kampioni i botës në Formula 1 2009 nënshkroi një marrëveshje shumë-vjeçare me ekipin.Button bëri debutimin e tij në F1 me Williams në 2000, dhe...
Gaspart

FC Barcelona – La Liga: Gaspart: Unë e respektoj vendimin e Barcelonës me Setien...

FC Barcelona - La Liga Para të paguara Aragones pas largimit të vitit 1988Pjesa e gazit Francesc AdelantadoFormer Barcelona president Joan Gaspart ka kritikuar mënyrën sesi është trajtuar klubi Quique Setiennisja.Trajneri spanjoll u shkarkua nga roli i tij në...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ