Futboll

Futbolli shqiptar, liga e kampioneve, la liga, premier liga, seria A, futbolli kosovar

Liga e Kampioneve:: Harrojeni Messin, Cristiano Ronaldon dhe Mbappe … Po sikur Neymar të...

Liga e Kampioneve Shkëlqejnë te PSGNeymar feston përsëri në Basaksehir të Stambollit EFEWpulë Neymar lëvizur nga Barcelona te Paris Saint-Germain, ai synonte të bëhej lojtari më i mirë në botë, por rruga e tij u pengua nga çështjet...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ