Futboll

Futbolli shqiptar, liga e kampioneve, la liga, premier liga, seria A, futbolli kosovar

Lewandowski and his secret diet: Tuna, rice pudding and avocado

Lewandowski dhe dieta e tij e fshehtë: Ton, buding orizi dhe avokado

Bundesliga Gruaja e tij është një nutricionisteRobert Lewandowski ishte i kurorëzuar 'Më i Miri' të enjten në mbrëmje, dhe një nga arsyet që qëndron pas Bajerni i Mynihut Shfaqjet dhe qëndrueshmëria e jashtëzakonshme e sulmuesit mund të...

‘Shenjta *, Barcelona nuk mund të konkurrojë me PSG për Messin’ – Frika e...

Agusti Benedito pranon që veshja e Ligës do të luftojë për të ruajtur një figurë hajmali nëse gjigandët me shpenzime të mëdha të Ligue 1 ndjekin këshillën e Neymar Barcelona Kandidati presidencial Agusti Benedito pranon...

Mourinho telefonon yllin e Real Madrid për të nënshkruar marrëveshjen e Spurs

Jose Mourinho ka thirrur një yll të Real Madridit për të diskutuar një lëvizje të pabesueshme në Tottenham, ndërsa Juventusi ka rreshtuar dy lojtarë që mund të bashkohen me Man Utd në një marrëveshje shkëmbimi për Paul Pogba,...
An open letter from Xavi: His life in Qatar, his future, Barcelona and the World Cup

FC Barcelona – La Liga: Një letër e hapur nga Xavi: Jeta e tij...

FC Barcelona - La Liga Trajneri i Al Sadd hapetKatar 2022Xavi Hernandez ka shkruar një letër të hapur për karrierën dhe kohën e tij në Katar, ku aktualisht është trajner Al Sadd. Ai flet për stilin e...
90min

Si të shikoni në TV, Transmetim të drejtpërdrejtë, Koha e nisjes, Lajmet e Ekipit

Barcelona do të synojë të kalojë në katër të parët me një fitore ndaj Valencia në Camp Nou të Shtunën pasdite.Los Cules arriti të mposhtë Real Sociedad në krye të tabelës 2-1 në mesjavë falë golave ​​të Jordi...
Messi and Ronaldo

Cristiano përfundoi përpara Messit në votimin më të mirë

FIFA 2020 më e mirë Lewandowski fiton Çmimin Më të MirëMessi dhe Ronaldo Robert Lewandowski fitoi çmimin më të mirë FIFA 2020 duart poshtë duke pasur parasysh performancat e tij me Bayern Munich në sezonin 2019/20 ndërsa ai...

Thiago nuk vendos datën e kthimit të Liverpool pasi kthehet nga dëmtimi i gjurit...

Mesfushori spanjoll nuk ka luajtur për Reds që nga derbi i Merseyside me rivalin e tij kryesor Everton në tetor Thiago Alcantara është ende i kujdesshëm për caktimin e një date për kthimin e tij...
The five keys to the signing of David Alaba

Real Madrid | Tregu i transferimeve: Pesë çelësat për nënshkrimin e David Alaba

Real Madrid | Tregu i Transfertave Pandemia, e ardhmja e Ramos, konkurrenca ...EFEReal Madrid kanë David Alaba në listën e tyre të ngushtë, por ata nuk janë i vetmi klub i interesuar për agjentin e lirë që...
Origi.Shaqiri.Liverpool.TEAMtalk

Klopp për të shitur yllin e Liverpool në janar; Arsenali ndjek sulmuesin

Liverpool do të kërkojë të shkarkojë Divock Origi në janar, ndërsa Arsenali po mbyll një mbrojtës dhe një talent sulmues emocionues dhe Man Utd ka një mbrojtës të ri në sytë e tyre, të gjitha në gazeta. ORIGI...
The volcanic eruption that changed Robert Lewandowski's career

Shpërthimi vullkanik që ndryshoi karrierën e Robert Lewandowski

FIFA 2020 më e mirë Pothuajse nënshkroi për Blackburn RoversRobert Lewandowski u emërua lojtari më i mirë për burra nga FIFA të enjten, duke mundur të dy Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi për nder, por po të mos...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ