Futboll

Futbolli shqiptar, liga e kampioneve, la liga, premier liga, seria A, futbolli kosovar

Zabaleta: It's sad to see Messi in this situation

FC Barcelona – La Liga: Zabaleta: sadshtë e trishtueshme të shohësh Messin në këtë...

FC Barcelona - La Liga Sugjeroi se ai mund të bashkohej me Manchester CityLforma e ionel Messi në Barcelona ka bashkatdhetar Pablo Zabaleta i shqetësuarI mëparshmi Manchester City mbrojtësi i plotë ka përkuar me Messi në Argjentina skuadra,...
Neymar

Ai u mor me barrë por Neymar mund të kthehej këtë të Dielë vs...

Lidhja 1 Tuchel tha se dëmtimi nuk është aq i keq sa mendohejNeymar ReutersTkëtu ka qenë aq shumë mister në Paris Saint-Germain në ditët e fundit kur bëhet fjalë për Neymardëmtimi, pasi u mendua se ai mund të humbasë...
Benzema plays a pass with his back

Real Madrid vs Athletic: Benzema në pasimin e tij me shpinë: Kështu e shoh...

Real Madrid vs Athletic Sulmuesi foli pasi shënoi dy herëBenzema luan një pasim me shpinë Real Madrid i mundur Klubi Atletik 3-1 të martën dhe ata patën Karim Benzema për të falënderuar ndërsa shënoi dy gola në pjesën...

Barcelona vs Real Sociedad – LaLiga: Barcelona do të jetë e pandalshme kur Griezmann...

Barcelona vs Real Sociedad - LaLiga Fjalët e trajnerit të Real SociedadImanol gjatë një ndeshje Javier EtxezarretaEFEBarcelona nuk do të shihet si një ekip atje për t'u marrë kur të përballen Sociedad i vërtetë, me Imanol Alguacil vendosja e...

Liga e Kampioneve:: Harrojeni Messin, Cristiano Ronaldon dhe Mbappe … Po sikur Neymar të...

Liga e Kampioneve Shkëlqejnë te PSGNeymar feston përsëri në Basaksehir të Stambollit EFEWpulë Neymar lëvizur nga Barcelona te Paris Saint-Germain, ai synonte të bëhej lojtari më i mirë në botë, por rruga e tij u pengua nga çështjet...

Haaland çon rikuperimin e lëndimit në tjeter nivel

Bundesliga Po përparon mirë në KatarErling Haaland në Doha Uneishte një fundjavë e dhimbshme për Lucien Favre dhe Borussia Dortmund, me një Erling Haaland-nëse nuk i nënshtrohet anës një humbje 5-1 ndaj Stuttgart, gjë që i kushtoi trajnerit...

Real Madrid – La Liga: Biznesi mbresëlënës i Real Madrid ndër vite: Florentino, Sacchi,...

Real Madrid - La Liga Sjellë në pjesën më të madhe të skuadrës aktualeChema ReySergio Ramos, Toni Kroos, Raphael Varane, Casemiro, Karim Benzema, Lucas Vazquez, Dani Carvajal dhe Luka Modric shkëlqyen të gjithë për Zinedine Zidane në derbin...

Dy mesazhet e shkruara në lapidarin e Maradonës

Maradona Zbuluar nga ish-shokët e ArgjentinësFduke ulur vdekjen e tij nga një sulm në zemër në nëntor, Diego Maradona u shtri në gjendje në Casa Rosada para se të varroset në një varrezë në Bella Vista.Në vendin...

Cristiano Ronaldo: Unë preferoj të shikoj boks ose UFC sesa një ndeshje futbolli

Boksi Ashtu si nuk e keni parë kurrë më parëGennady Golovkin dhe Cristiano Ronaldo. Foto: DAZNCristiano Ronaldo ka zbuluar dashurinë e tij për sportet luftarake në një intervistë interesante. Juventus përpara është i njohur për fizikun e tij të...

Topi i Artë 2020: Messi: anshtë një nder të zgjidhem në Dreamteam te Topit...

Topi i Artë 2020 Zgjedhur së bashku me Cristiano RonaldonLionel Messi ka shprehur mirënjohjen e tij që u zgjodh në Topi i Artë Ekipi i ëndrrave.Sulmuesi i Barcelonës u përfshi në XI përfundimtar të France Football së bashku...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ