Ballia Tennis

Tennis

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Shikoni: I riu Nadal ndan ëndrrën e tij të tenisit

Nadal mbi ankesat e karantinës: Shfaq perspektivën

Rafael Nadal simpatizon me lojtarët që shërbejnë karantinë e vështirë në Melburn, por nxit ata që ankohen për kushtet e karantinës të tregojnë "një perspektivë më të gjerë".Në një intervistë televizive me Christiane Amanpour e CNN të...
Bisedat Kicker Rikthehen Nga Ndalimi i Rregullimit të Ndeshjeve

Bisedat Kicker Rikthehen Nga Ndalimi i Rregullimit të Ndeshjeve

Nicolas Kicker po merr një qasje praktike për rikthimin e tij pasi vuajti një ndalim dy vjet tetë muaj për rregullimin e ndeshjeve."Unë u ngrita, nuk isha një shenjtor, por kaq, duhet të shikosh përpara," i tha Kicker...
Rusët Dmitrieva dhe Merdeeva ndalohen për gjithë jetën

Rusët Dmitrieva dhe Merdeeva ndalohen për gjithë jetën

Gameshtë përfunduar për partnerët rusë të dysheve, të cilët janë goditur me ndalime gjatë gjithë jetës nga tenisi për kryerjen e korrupsionit.Sofia Dmitrieva dhe Alija Merdeeva janë ndaluar për gjithë jetën nga sporti, pas hetimeve në incidente të...
Mauresmo: Bëni finalet e grave Slam më të mirat nga pesë peshat

Bëni finalet e Slam-eve për Gratë më të mirat-nga-pesë setet

Amélie Mauresmo ofron një propozim të madh për tenisin për femra: Finalet më të mira të Grand Slam në pesë grupe.I tha ish-bota Nr. 1 Eurosport-it Enis Koylu ajo mbështet vënien në skenë të finaleve më të mira...
Express Tenisi

Synon të Mundë Rafën në Roland Garros

Stefanos Tsitsipas ka synimet e tij për një qëllim të madh në 2021. Ndoshta detyra më e madhe dhe më e vështirë në tenis: mposhtja Rafael Nadal në Roland Garros.Në një intervistë me Reem Abulleil në Rolandgarros.com Greku...

Tufë Korda: #NextGenATP Amerikan Kursen 1 MP, Betejat përsëri në Quimper

Disa fitore janë më të kënaqshme se të tjerët. Për Sebastian Korda, ky ishte sigurisht një prej tyre. #NextGenATP Amerikan luftoi shpresën e kaluar në shtëpi Tristan Lamasine për të përparuar në ngjarjen ATP Challenger Tour në Quimper,...
Shikoni: Suárez Navarro godet me Errani

Suárez Navarro ndan Sesionin Përfundimtar të Kimioterapisë

Carla Suárez Navarro vazhdon të tregojë guxim, forcë dhe shpirt pozitiv në betejën e saj me limfomën Hodgkin.Tani, Suárez Navarro mund të festojë një moment historik: Përfundimi i sesionit të saj të fundit të kimioterapisë.Nadal: Disa kanë nevojë...
Kyrgios: Novak është LeBron-i ynë dhe duhet të jetë i përgjegjshëm

Novak është LeBron-i ynë dhe duhet të jetë i përgjegjshëm

Nick Kyrgios ka një mesazh të thjeshtë për Novak Gjokoviç: Ne jemi të gjithë të përgjegjshëm për veprimet tona.Aussie i hapur i cili kohët e fundit e quajti Nr. 1 të botës "një mjet" pasi Djokovic paraqiti sugjerime...

Machac në finalet e gjeneratës tjetër të ATP: ‘Do të ishte e përsosur nëse...

Ndërsa sezoni 2021 ATP Tour mund të jetë akoma në fazat e tij të hapjes, shumë prej talenteve më të mirë 21 vjeç e poshtë kanë tashmë synimet e tyre se ku dëshirojnë ta përfundojnë vitin. Një...
Fila zbulon koleksionet e AO

Fila zbulon koleksionet e AO

Sofia Kenin do të nisë mbrojtjen e saj të titullit Australian Open të veshur me një klasik.Fila zbuloi koleksionin e tij Australian Open 2021, duke përfshirë koleksionin Back Court Kenin, bota Nr 1 Ash Barty, ish-bota Nr....
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ