Alonso do të festojë ditëlindjen e tij të Enjten në Hungaroring, duke u bashkuar me 41-vjeçarin Kimi Raikkonen si shoferi i vetëm në rrjet që garon mbi moshën 40 vjeç.

Kampioni dy herë F1 i botës fitoi titullin e tij të parë në moshën 24 vjeç në 2005, dhe u kthye në rrjet me Alpine këtë vit …Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu