Bota e motorsportit mbajti zi për humbjen e Carlos Reutemann muajin e kaluar, i cili vdiq në moshën 79 vjeç pas një beteje me çështjet shëndetësore.

Argjentinasi kishte një karrierë të pabesueshme në Formula 1, duke vozitur për Brabham, Ferrari, Lotus dhe Williams gjatë viteve dhe duke fituar 12 çmime të mëdha.

Ai erdhi…Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu