Redaktori i GP Racing Ben Anderson dhe kolumnari Mark Gallagher bashkohen me drejtuesin Stuart Codling për të debatuar nëse performanca e dobët e Red Bull gjatë provës së Bahreinit është gjithçka që duket. A është me të vërtetë Mercedes në këmbën e pasme? Në cilin version të Valtteri Bottas jemi? A mund të ketë sukses Red Bull rekrutuar Sergio Perez aty ku shokët më të fundit të Max Verstappen kanë dështuar? Dhe a do të fitojë më në fund Honda një …Vazhdoni të lexoniSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu