Kampioni në fuqi Lewis Hamilton e gjeti veten në zhavorr në një fazë, ndërsa Red Bull’s RB16B vazhdon të duket si një kërcënim i mirëfilltë për dominimin e Hamilton dhe Mercedesit këtë sezon – pavarësisht se Sergio Perez lëshoi ​​trupin e tij të pasmë në një fazë.

PLUS: Çfarë mësuam nga simulimet e para të plota të garës të testimit F21 2021

Në podcastin më të fundit F1, Redaktori i Grand Prix i Autosport Alex Kalinauckas dhe Redaktori Teknik i Autosport Jake Boxall-Legge janë bashkuar nga fotografi dhe Drejtori Menaxhues i LAT-it, Steven Tee.

Duke marrë pjesë në mbi 500 Grand Fushat e F1 që nga 1984 dhe ka punuar me një mori botimesh, skuadra, shoferë dhe sponsorë përgjatë rrugës, ai jep pikëpamjen e tij nga Bahreini për një vështrim të brendshëm se si është të jesh në gropa për provë.

Ju mund të dëgjoni podkastin duke përdorur luajtësin më poshtë, ose duke shkarkuar përmes të gjitha platformave të mira audio duke përfshirë Google Podcasts, Apple Podcasts dhe Spotify.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu