Besa Famgas e Prishtina në kërkim të finales së madhe

Të martën (sot) luhen ndeshjet e dyta gjysmëfinale të plejofit të Superligës së Kosovës në hendboll në konkurrencë të meshkujve. Besa Famgas e Prishtina sot kërkojnë kalimin në finalen e madhe të plejofit në të cilën vendoset titulli i kampionit.Kampionia aktuale dhe liderja e pje…


Burimi

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu