Derbi në Istog

Në Istog luhet derbi i xhiros së 18-të të Superligës së hendbollisteve. Të shtunën nga ora 18:00 takohen Istogu e Prishtina, dy skuadrat me pretendime të mëdha këtë edicion. Istogu udhëheq në tabelë me 34 pikë. I ka fituar të gjitha 17 ndeshjet e deritashme dhe llogaritet favorit. P…


Burimi

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu