Kanë filluar sot stërvitjet e Kombëtares U17 të Kosovës në hendboll. Nën udhëheqjen e trajnerit Arben Parduzi dhe Granit Sahiti vajzat tona kanë ushtruar sot pasdite në palestrën e qytetit në Ferizaj. Kombëtarja do të përgatitet deri më 5 gusht në Ferizaj. Ku me 7 gusht , Kosova U17 e luan ndeshjen e parë të Evropianit që mbahet në Klaipeda të Lituanisë.
Te vajzat ka vendosmëri që ta japin më të mirën në stërvitje që të jenë gati për Evropian.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu