Më 1️⃣5️⃣ janar fillin afati kalimtar 🤾‍♂️🤾‍♀️

Më 15 janar fillon afati kalimtar

Të premten, më 15 janar, fillon afati kalimtar dimëror për hendbollistë dhe hendbolliste. Mini-afati kalimtar zgjat deri më 22 janar, ndërsa të drejtën e


Burimi

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu