Prishtina fiton bindshëm ndaj Trepçës

Me fitore bindëse Prishtina e ka nisur serinë gjysmëfinale të plejofit ndaj Trepçës. Ndeshja e luajtur të shtunën pasdite në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në kryeqytet, përfundoi me fitoren 40:26 të Prishtinës. Skuadra prishtinase herët nisi shkëputjen në rezultat dhe pjesa e parë …


Burimi

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu