Të shtunën ndeshjet e para të plejofit

Pasi të enjten përfundoi pjesa e rregullt e edicionit, gara në Superligën e hendbollistëve vazhdon me ndeshjet gjysmëfinale të plejofit. Ndeshjet e para të plejofit luhen të shtunën.Kampionia dhe liderja, Besa Famgas e pret Vëllaznimin në “Karagaçi” nga ora 17:00. Besa i ka fituar t…


Burimi

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu