FC Barcelona – La Liga: Pedri flet të njëjtën gjuhë si Messi

FC Barcelona - La Liga Një kuptim i shkëlqyeshëm në fushëTai lajmin më të mirë për Lionel Messi që nga dëmtimi i Ansu Fati ka qenë shfaqja e të riut Pedri. Sa më afër që Spanjolli luan me...

33 pikët e Paul George i heq Clippers pas Lakers natën e unazës

LOS ANGJELOS - Në natën e hapjes sezonin e kaluar, Clippers mundi Lakers.Që duhet të shërbejë si një paralajmërim për leximin e shumë për hapjen e rezultateve të natës në NBA. Lakers lëvizën nga ajo humbje, mbajnë...
AC Milan remain untouchable: The key factors for the Serie A leaders

Seria A: AC Milan mbetet i paprekshëm: Faktorët kryesorë për drejtuesit e Serie A

Seria A Dhjetë vjet që kur ata fituan Serie A për herë të funditArreziku i jinxing it, kjo AC Milan Skuadra duket shumë mirë, me nëntë fitore dhe katër barazime nga 13 ndeshje të Serisë A që i...

Ferrari: Vetëm ‘situata e keqe’ në 2021 do të ndryshojë përqendrimin në planet F1...

Ferrari mendon se vetëm një situatë "e keqe" për ekipin vitin e ardhshëm do ta shtyjë atë të kompromentojë fokusin e saj agresiv në mundësitë e rregullave të reja të Formula 1 2022.Edhe pse Ferrari po vjen nga...

Caf Champions League: Kagere dhe katër lojtarë kryesorë për Simba SC vs FC Platinum

Wekundu wa Msimbazi po synon të pretendojë një fitore jetike jashtë fushe kundër Zvishavane në garën elitare të klubit në Afrikë Source link
Carlo Ancelotti, Sir Alex Ferguson

Ancelotti pranon tronditjen në afrimin e fundit nga Fergusoni i madh i Man Utd

Carlo Ancelotti ka zbuluar se ai refuzoi një qasje nga legjenda e Manchester United Sir Alex Ferguson për marrjen e detyrës në Old Trafford në 2013. Bosi aktual i Everton, Ancelotti ka filluar të vulosë shenjën e tij në...

Matematët Naroditsky Hess në Ditën 2 të Kualifikimit Online të Kampionatit Amerikan

Veprimi u zhvillua në raundin e dytë të Kualifikuesi Online i Kampionatit Amerikan, me ngazëllimin që fillon në lëvizjen e dytë në disa lojëra. GM-të Daniel Naroditsky dhe Robert Hess nuk i zhgënjeu...
Real Madrid squad list: Hazard, Isco and Vinicius return against Granada

Real Madrid vs Granada: Lista e skuadrës së Real Madrid: Hazard, Isco dhe Vinicius...

Real Madrid vs Granada Modric humbetEFEReal Madrid kanë emëruar një skuadër prej 24 personash për ndeshjen e së mërkurës mbrëma në shtëpi në Granada, që përfshin Eden Hazard, Isco dhe Vinicius Junior.Sulmuesi belg ka munguar që kur mori...
90min

Twitter reagon ndaj performancës shkatërrimtare të Runar Alex Runarsson kundër Manchester City

Vetullat u ngritën kur Arsenali kaloi 1.5 milion £ në ndaluesin Islandez Runar Alex Runarsson në verë. Duke gjykuar nga paraqitja e tij kundër Manchester City në Carabao Cup të martën në mbrëmje, këta dyshues kishin të drejtë...

Steve Kerr beson se Draymond Green do të kishte ndezur Warriors vs. Nets

Kerr thotë që Dub-et kanë nevojë për 'zjarrin' e Draymond pas humbjes vs. Rrjeta fillimisht u shfaq në NBC Sports BayareaNuk vonoi shumë Kevin Durant dhe Brooklyn Nets për të pohuar dominimin e tyre ndaj Luftëtarët të martën...