Imanol,

Barcelona 2-1 Real Sociedad: Imanol: Kjo ishte Barcelona më e mira që ka qenë...

Barcelona 2-1 Real Sociedad Theksoi gjysmën e parë të shkëlqyerImanol, Alejandro GarcaEFEDespite duke ardhur larg nga Camp Nou me një Humbja 2-1 ndaj Barcelonës, Shefi i Real Sociedad, Imanol ishte i impresionuar me atë që pa nga Blaugrana të...
Yahoo Sports

Anthony Davis me një dunk vs Phoenix Suns

MMA JavoreVideo: YouTuber Jake Paul sulmon shokun e ekipit të Conor McGregor Dillon Danis në rrugëSensacioni në YouTube Jake Paul vazhdoi të përshkallëzonte grindjen e tij me Conor McGregor dhe shokët e tij të ekipit të martën me...
What on earth was Morata thinking?

Juventus 1-1 Atalanta: Çfarë po mendonte Morata?

Juventus 1-1 Atalanta Një thembra e gabuar për të bërë budallaAlvaro Morata shpesh kapet jashtë loje, por Spanjolli mbeti duke kërkuar dhe duke shpresuar që një flamur të ngrihej Juventus'Takimi i së Mërkurës në mbrëmje me Atalanta në...

Kthimi i Medvedev është fjalë për fjalë jashtë Listave!

Daniil Medvedev është jashtë top listave duke përfunduar sezonin 2020, si figurativisht ashtu edhe fjalë për fjalë. Së pari, figurative. Ai e përfundoi sezonin në një seri fitore prej 10-ndeshjesh në fitoren e Rolex Paris Masters dhe...
Mourinho Klopp Tottenham Liverpool TEAMtalk

Shefi i Tottenhamit, Mourinho zbulon detaje të përplasjes pas ndeshjes me Klopp

Jose Mourinho ka argumentuar se ai do të marrë trajtim më të ashpër sesa Jurgen Klopp nëse do të vepronte në të njëjtën mënyrë gjatë ndeshjeve. Mourinho sapo kishte parë ekipin e tij të Tottenham humbin 2-1 në...
90min

Liverpool me të meta demonstron se ata ende kanë mentalitet fitues të pamëshirshëm në...

Liverpool dhe Tottenham demonstruan se çfarë gare emocionuese për titullin Premier League kemi në duar ndërsa çifti luajti 90 minuta pulsuese në Anfield të Mërkurën në mbrëmje.Të Kuqtë mbaruan fituesit 2-1 me mirësjelljen e një koke të vonë...

Clippers merr kohë për t’u lidhur gjatë takimit të improvizuar të ekipit

Clippers trajneri kryesor Tyronn Lue, djathtas, jep udhëzime për të përcjellë Daniel Oturu dhe për të mbrojtur Jordan Ford gjatë një ndeshje para-sezonale kundër Lakers të Premten. (Kyusung Gong / Associated Press)Afrohet gati 160 faqe, protokollet e sigurisë...

Telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetarit sportiv, Avni

Telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetarit sportiv, AvniPresidenti i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Eugen Saraçini, ka dërguar telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetarit sportiv, Avni Shabani. Ai ndërroj Burimi
Image

Metz merr rrugën fitore në Esbjerg

Grupi A - DELO EHF Champions LeagueSkuadra Esbjerg vs Metz HB 25:28 (16:12)Para NdeshjesSkuadra Esbjerg po synonte të tërhiqej nga humbja në shtëpi kundër Rostov-Don një javë më parë, ende pa Estavana Polman dhe Line Jorgensen në fushën...

Bottas: I dyti në kampionatin e shoferëve F1 “nuk mund të jetë aq i...

Valtteri Bottas thotë se përfundimi i dytë në kampionatin e shoferëve të Formula 1 "nuk mund të jetë aq i kënaqshëm" pas një humbje tjetër në garën për titull ndaj shokut të ekipit të Mercedesit Lewis Hamilton.Finlandezi e...