Red Bull shpreson të mbajë njësitë e energjisë Honda F1 pas bisedave të ngrirjes...

Red Bull thotë se rreshtimi mes ekipeve rivale mbi një ngrirje të motorit Formula 1 e ka bërë atë me shpresë se mund të sigurojë akoma një marrëveshje për të vazhduar përdorimin e motorëve Honda nga 2022.Me Honda...

Kuala Lumpur mund të riemërtohet KL Warriors

City Boys hezitojnë të thyejnë bankën kur të kthehen në Super League të Malajzisë sezonin e ardhshëm. Duke kryer fazat e para të ushtrimit të tyre të privatizimit / ndarjes së bashku me pothuajse të...
Imanol,

Barcelona 2-1 Real Sociedad: Imanol: Kjo ishte Barcelona më e mira që ka qenë...

Barcelona 2-1 Real Sociedad Theksoi gjysmën e parë të shkëlqyerImanol, Alejandro GarcaEFEDespite duke ardhur larg nga Camp Nou me një Humbja 2-1 ndaj Barcelonës, Shefi i Real Sociedad, Imanol ishte i impresionuar me atë që pa nga Blaugrana të...
Yahoo Sports

Anthony Davis me një dunk vs Phoenix Suns

MMA JavoreVideo: YouTuber Jake Paul sulmon shokun e ekipit të Conor McGregor Dillon Danis në rrugëSensacioni në YouTube Jake Paul vazhdoi të përshkallëzonte grindjen e tij me Conor McGregor dhe shokët e tij të ekipit të martën me...
What on earth was Morata thinking?

Juventus 1-1 Atalanta: Çfarë po mendonte Morata?

Juventus 1-1 Atalanta Një thembra e gabuar për të bërë budallaAlvaro Morata shpesh kapet jashtë loje, por Spanjolli mbeti duke kërkuar dhe duke shpresuar që një flamur të ngrihej Juventus'Takimi i së Mërkurës në mbrëmje me Atalanta në...

Kthimi i Medvedev është fjalë për fjalë jashtë Listave!

Daniil Medvedev është jashtë top listave duke përfunduar sezonin 2020, si figurativisht ashtu edhe fjalë për fjalë. Së pari, figurative. Ai e përfundoi sezonin në një seri fitore prej 10-ndeshjesh në fitoren e Rolex Paris Masters dhe...
Mourinho Klopp Tottenham Liverpool TEAMtalk

Shefi i Tottenhamit, Mourinho zbulon detaje të përplasjes pas ndeshjes me Klopp

Jose Mourinho ka argumentuar se ai do të marrë trajtim më të ashpër sesa Jurgen Klopp nëse do të vepronte në të njëjtën mënyrë gjatë ndeshjeve. Mourinho sapo kishte parë ekipin e tij të Tottenham humbin 2-1 në...
90min

Liverpool me të meta demonstron se ata ende kanë mentalitet fitues të pamëshirshëm në...

Liverpool dhe Tottenham demonstruan se çfarë gare emocionuese për titullin Premier League kemi në duar ndërsa çifti luajti 90 minuta pulsuese në Anfield të Mërkurën në mbrëmje.Të Kuqtë mbaruan fituesit 2-1 me mirësjelljen e një koke të vonë...

Clippers merr kohë për t’u lidhur gjatë takimit të improvizuar të ekipit

Clippers trajneri kryesor Tyronn Lue, djathtas, jep udhëzime për të përcjellë Daniel Oturu dhe për të mbrojtur Jordan Ford gjatë një ndeshje para-sezonale kundër Lakers të Premten. (Kyusung Gong / Associated Press)Afrohet gati 160 faqe, protokollet e sigurisë...

Telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetarit sportiv, Avni

Telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetarit sportiv, AvniPresidenti i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Eugen Saraçini, ka dërguar telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetarit sportiv, Avni Shabani. Ai ndërroj Burimi