Edhe pse jemi në mes të një pandemie globale, ju prapë mund të tërhiqeni veten në të gjitha pajisjet zyrtare të Manchester United që mund të dëshironi ndonjëherë duke blerë dyqanin në internet të klubit.

Tani për tani ka një shitje, me deri në 25% zbritje të kompleteve dhe zbritjeve të këtij sezoni në shumë artikuj të tjerë. Këtu keni një vështrim në disa nga gjërat më të mira që mund të blini.

Era e Re 39THIRTY Kapak
Era e Re Kapelë 39THIRTY | United Direct

Era e Re bën disa veshje të shkëlqyera koke të Bashkuara dhe ky model i kuq njëngjyrësh nuk bën përjashtim.

Ekziston një zgjedhje e dy madhësive dhe kjo është një shtrirje që do të thotë se nuk ka nevojë për ta rregulluar atë dhe duhet të sigurojë një nivel ekstra komoditeti në kapakun tuaj standard.

Ishte 26.00 Now, Tani 19.50

Maska për fytyrën nga Man Utd
Maska për fytyrën nga Man Utd | United Direct

Ndërsa vaksinat që administrohen nënkuptojnë që një fund i pandemisë që ka sunduar jetën tonë për afër një vit, nuk ka mbaruar akoma dhe mbulesat e fytyrës do të luajnë një rol të rëndësishëm për disa muaj të tjerë për të zvogëluar rrezikun e infeksioni

Nëse doni të ndryshoni gjërat, pse të mos i ngjyrosni ngjyrat tuaja ndërsa bëni pjesën tuaj dhe qëndroni vigjilentë.

Duke ardhur si një paketë prej tre, këto maska ​​për fytyrën e Bashkuara nga adidas mund të lahen, të buta dhe të marrin frymë dhe të prodhuara nga 93% poliester i ricikluar.

Ishte 16,95 Now, Tani 12,71

Bluzë e 'Bashkuar për Heronjtë'
Bluza e ‘Bashkuar për Heronjtë’. | United Direct

12 muajt e fundit i kanë detyruar të gjithë të bëjnë një vlerësim dhe të rishikojnë gjërat që janë më të rëndësishmet dhe të falënderojnë njerëzit që e bëjnë jetën tonë siç janë, qofshin punonjësit shëndetësorë, personeli i supermarketit apo shoferët e lindjes.

Kjo bluzë e ‘United for the Heroes’ është krijuar për të mbështetur punën e madhe të bamirësisë të bërë nga Fondacioni Manchester United. Klubi do të dhurojë të gjitha të ardhurat nga shitja e kësaj pjese, e cila vjen në të zezë të thellë me një motiv të guximshëm, për Fondacionin.

Ishte 20.00 £, Tani 15.00

Kalendari i tryezës 2021
Kalendari i tryezës 2021 | United Direct

Viti i Ri ka filluar dhe janari është në zhvillim e sipër, por patjetër që nuk është vonë për të kapur vetveten një kalendar të ri tavoline. Ky i rijeton vitet e lavdisë së Sir Alex Ferguson, me fotografi të disa prej momenteve më të mëdha të United në vitet 1990 dhe 2000.

Ishte 8.00 £, Tani 6.00

Çanta shpine e kthyeshme Man Utd
Çanta shpine e kthyeshme Man Utd | United Direct

Ju mund të zgjidhni të kuqen ose të zezën në varësi të pamjes që dëshironi të bëni në çdo ditë me këtë çantë shpine të kthyeshme të United, duke sjellë një stil në udhëtimet, shkollën, kolegjin ose punën tuaj.

Ana e kuqe përmban ‘Manchester United’ në pjesën e përparme nën distinktivin e klubit dhe ka zbukurime të kuqe, por pjesa e pasme është pak më delikate vetëm me distinktivin.

Ishte 30.00 £, Tani 22.50

Këmishë Retro 1999
Këmishë Retro 1999 | United Direct

Sezoni 1998/99 ishte padyshim më i miri i regjistruar për United kur klubi fitoi Premier League, FA Cup dhe Champions League për të realizuar një fushatë historike që ende nuk është ndeshur nga asnjë ekip tjetër anglez.

Këmisha e kuqe në shtëpi me qafë me zinxhir dhe markë ‘Sharp’ është një pamje ikonike që tani është në dispozicion për të blerë si një produkt zyrtar retro, kështu që ju mund të mbani gjallë ditët e lavdisë.

Ishte 55.00 Now, Tani 41.25

Këmisha shtëpiake 2020/21
Këmisha shtëpiake 2020/21 | United Direct

Ekzistojnë gjithnjë e më shumë shanset që ky sezon mund të kujtohet si Ole Gunnar Solskjaer dhe një skuadër e re e fundit më në fund kthehet në garën për titullin e Premier League. Anëtarët e grave po fluturojnë lart në WSL në 2020/21.

Fanella aktuale në shtëpi është një nga pamjet më të bukura që United ka pasur vitet e fundit, me të kuqen e thjeshtë të tregtuar për një model dhe dizajn më interesant, dhe tani zbritet edhe pse gjysma e fushatës ka mbetur ende për të luajtur.

Shtypja e lojtarëve për skuadrën e burrave dhe të grave është gjithashtu në dispozicion me një kosto shtesë.

Ishte 64,96 £, tani 48,71Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu