Sulmuesit janë ndër lojtarët që patën momente të jashtëzakonshme sezonin e kaluar dhe pritet të jenë nën vëzhgim të ngushtë në atë aktual dhe më gjerëSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu