Menaxheri i Foxes shikon përpara ndeshjen e së dielës në Premier League dhe la të kuptohet se Ylli i Zi mund të shfaqetSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu