Seria A Ende duke shënuar pas ndarjes me Papu Gomez

Gasperini, Papu Gomez, Ilicic, Zapata dhe Gosens
Gasperini, Papu Gomez, Ilicic, Zapata dhe Gosens
EFE

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu