Maradona Fajësoi mjekët e tij

Avokati i Maradonës: Diego u braktis dhe kjo është arsyeja pse ai vdiq

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu