Carles Puyol u kënaq kur bëri një shaka me SusoShpenzimet në mediat sociale pas kthimit të Barcelonës kundër Sevilla në Copa del Rey.

Pas ndeshjes së parë, Suso kishte cicëruar disa fytyra të qara në reagim ndaj Pedripohojnë se Barcelona duhet të ishte dhënë një penallti.

Në ndeshjen e dytë, Pedri luajti një rol kryesor në kthimin e barazimit. Qëllimet nga Ousmane Dembele, Gerard Pique dhe Martin Braithwaite dërguar Susopaketimi anësor.

“Naten e mire!” Puyol iu përgjigj cicërimës origjinale të Susos në lidhje me Pedri.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu