Barcelona vs Eibar Messi dhe Alba nuk përfshihen

Lista e skuadrës së Barcelonës: Dembele kthehet kundër Eibar
fcb

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu