Bruno Fernandes dhe Joao Cancelo janë bërë dy nga futbollistët e parë që kundërshtojnë klubet e tyre të bashkohen me Superliga Evropiane.

Ndërkombëtarët Portugezë, të cilët luajnë për të Manchester United dhe Manchester City përkatësisht, po reagonin ndaj një postimi në Instagram nga një bashkatdhetar Daniel Podence.

“Topi. Kënga. Dreamndrra”, Podence shkroi nën një fotografi të tij duke luajtur në Champions League për Olympiacos.

“Topi i Zidane … Solo e Kaka … Liverpool në Athinë … Ole në Barcelona … Cris dhe Seedorf …

Ka disa gjëra që ne thjesht nuk mund t’i paguajmë për të “.

“Rendrrat nuk mund të blihen [sic – bought], ” Fernandes u përgjigj, me disa emoji që duartrokisnin.

“Djali im,” Anulo u përgjigj, gjithashtu me një emoji që duartrokiti.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu