Vlerësimet e lojtarëve të Manchester City pasi erdhën nga prapa për të mposhtur Cheltenham 3-1 dhe për të kaluar në raundin e pestë të Kupës FA.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu