Super Shqiponjat - Nigeri

Getty Images

Ndërkombëtarët e Nigerisë kanë marrë në mediat sociale për t’u bashkuar me pjesën tjetër të botës në festimin e ditës së shenjtë

Villarreal anësori Samuel Chukwueze, WatfordWillam Troost-Ekong dhe Nantes përpara Moisiu Simon janë ndër Nigeria yjet që festuan Krishtlindjet me stil.

Shumë të krishterë në të gjithë botën shënojnë 25 dhjetorin e çdo viti si ditë të Krishtlindjes. Ish ndërkombëtarët e Nigerisë Nwankwo Kanu, Joseph Yobo dhe Victor Moses gjithashtu kanë marrë në mediat sociale për të zbuluar se si ata po festojnë ditën me anëtarët e familjeve të tyre.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu