Coppa Italia Tensioni u përhap në takimin e Coppa Italia

Ibrahimoviç dhe Lukaku dhanë ndalime të një ndeshjeje pas përleshjes

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu