Globe Soccer Awards Mundi Messin, Ronaldinho dhe Salah

Cristiano fiton Lojtarin më të Mirë të Shekullit në Globe Soccer Awards
Cristiano fiton Lojtarin më të Mirë të Shekullit në Globe Soccer Awards

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu