Boksi Ashtu si nuk e keni parë kurrë më parë

Gennady Golovkin dhe Cristiano Ronaldo.
Gennady Golovkin dhe Cristiano Ronaldo.
Foto: DAZN

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu