FC Barcelona – La Liga Kontrata në fund të sezonit

Amunike: Nëse Messi largohet, duhet ta respektoni dhe ta falënderoni për gjithçka që ka bërë për Barcelonën

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu