Ronald Koeman është vendosur të ketë Ronald Araujo në dispozicion për Barcelonandeshja kundër Huesca të hënën në mbrëmje.

Uruguajani u stërvit me skuadrën këtë të shtunë dhe duket se është rikuperuar nga dëmtimi që pësoi kundër Sevilla.

Araujo kishte bërë disa punë të lehta me grupin gjatë javës, por përfundoi sesionin e tij të parë të plotë të Shtunën.

Ky është një nxitje e mirëpritur për Koeman, i cili tashmë ka disa viktima në mbrojtje.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu