FC Barcelona – La Liga Drejtorët përgatitën një raport

Arsyet pse Barcelona duhet të nënshkruajë Garcia: Çmimi i tij, mungesa e Pique, luftimet e Umtiti dhe Mingueza në ndeshjet e mëdha

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu